Qingdao Yonghexing Houseboat Pervane Fabrikası

Mükemmellik için çalışmak

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Sertifika
iyi kalite Dıştan Takma Motor Pervaneleri satış için
iyi kalite Dıştan Takma Motor Pervaneleri satış için
Ben sohbet şimdi

Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory
New portable packaging in 2017 METS show in 2017 Shanghai Boat show CNC machine Aluminum propeller Jet ski Impeller Aluminum boat Our factory 1 Our factory 2

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : YHX
Yıllık satış : 500-800
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 80% - 90%

QINGDAO YONGHEXING HOUSEBOAT PROPELLER FACTROY 1993 yılında kurulmuş bir dış ticaret parçaları üretiminde uzmanlaşmış Çin'de bir kuruluştur.

Geçtiğimiz yıllarda YHX, kalite kontrol sistemi güncellemesi konusunda büyük çaba sarf etti. Şimdi YHX, kendi fabrikasına ve deneyimli teknisyenlerine sahip olan, bu alanda lider ve profesyonel üreticilerden biri olarak ÇİN'de tanınıyor. Ürünleri yaygın Avustralya, Janpan ve Kuzey Amerika vb gibi birçok ülkeye ihraç edilmiştir ...

Şirketimiz JIMO bölgesinde, Çin'in kuzeyinde bir çok ünlü güzel sahil şehri olan QINGDAO şehrinde yer almaktadır. Bunun yanı sıra, elverişli taşımayla birlikte: Uluslararası Havaalanı'na yaklaşık yirmi dakika ve Qingdao deniz limanına bir saat uzaklıktadır.
Şu anda firmamız 100'den fazla işçi, 45 tanesi profesyoneldir. Toplamda 300㎡ ofis alanı ve 4000㎡ atölye çalışmaları dahil olmak üzere yaklaşık 5000㎡'lik bir alanı kaplıyoruz.
Şirketimiz her zaman Dayanışma, Samimiyet, İnovasyon ve Gelişim odaklıdır ve CE, ISO9000, SGS, TUV, BV sertifikaları ile onaylanmıştır.

Herhangi bir ürün ilginiz olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size rekabetçi tekliflerimizi sunacağız ve ihtiyacınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Size rekabetçi fiyat ile üstün kalite veriyorum.

İletişim bilgileri
Qingdao Yonghexing Houseboat Propeller Factory

Tel: 86-532-83595198

Faks: 86-532-83595198

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)